"Смартс" пропонує обміняти будь-яку кількість твоїх старих телефонів на нові смартфони сплативши їх оцінювальною вартістю до 100% 😵 ціни нового смартфона!

Оцінка Вашого смартфона проводиться як попередньо, усно описавши стан свого телефону оператору "Смартс" за номером підтримки клієнтів 096 1 500 500, так і в online чаті описуючи стан текстом. Оцінити Ваш смартфон, так само, можливо в магазинах "Смартс" у Вашому місті.

👉 Обов'язкова умова обміну - цілісність корпусу смартфона, відсутність слідів попадання вологи в корпус, працездатність пристрою. При здійсненні обміну, продавець-консультант може попросити у клієнта його документи, паспорт / посвідчення водія або ін. Для складання акта прийому-передачі товару клієнта продавцю.

 

Поширені запитання:

Оцінювальна вартість в оператора в чаті або телефоном є остаточною?

Ні, оцінка попередня. Щоб дізнатися точну оцінку, необхідно звернутися в будь-який магазин "СМАРТС".

Які документи потрібні для обміну?

Для того щоб скористатися послугою, при собі необхідно мати будь-який документ, що підтверджує особу, паспорт громадянина України, посвідчення водія та ін.

Чи можна обміняти старий телефон і купити новий в розстрочку?

Можна, можливо! Вартість Вашого старого смартфона буде використана як початковий внесок.

А що можна здати замість смартфона?

Ми можемо купити у Вас:

Смартфони, планшети, смарт годинник, ноутбуки, Apple iMac / Mac Mini

Всі пристрої повинні справно функціонувати, без слідів попадання вологи.

Що я можу купити при "Смартс-обміні"?

Купити можна будь-який товар представлений на сайті або в роздрібних магазинах.

Яку частину вартості нового товару можна оплатити старим смартфоном?

Знижка при "Смартс-обміні" може досягати 100%!

Скільки телефонів я можу здати?

Приносьте їх все! Кількість Ваших стареньких пристроїв не обмежена!

Що впливає на оцінку смартфона?

Модель пристрою; Зовнішній стан; Технічне стану; Наявність заводський упаковки і аксесуарів;

 

Детальні умови пропозиції:
Сервіс "Смартс-обмін" діє у всіх магазинах "Смартс", а так само, в Інтернет-магазині smarts.ua (виключно при самовивозі з точок видачі). Схема надання послуги наступна: Зверніться в найближчий магазин "Смартс" у Вашому місті або на гарячу лінію smarts.ua в чаті або по телефону. Повідомте про намір скористатися "Смартс-обміном", співробітники проведуть візуальний огляд Вашого пристрою і зможуть повідомити Вам оціночну вартість. Оціночна вартість буде вирахувана з вартості нового смартфона який Ви купуєте в "Смартс". Якщо у Вас є кілька пристроїв, їх оцінна вартість буде підсумовані. Додатково в "Смартс" можливі спеціальні знижки за умови використання програми "Смартс-обмін". Спеціальні знижки - це додаткова знижка яка так само може перетинатися з оціночною вартістю Ваших пристроїв, таким чином Ви отримуєте більшу вигоду від програми "Смартс-обмін." В обов'язковому порядку необхідно поставити підпис на договорі купівлі-продажу при здачі Ваших старих пристроїв, таким чином ми документально підкріплює той факт, що "Смартс" набуває у Вас Ваші смартфони за оцінну вартість яка вираховується з вартості нового товару. У разі відсутності заводської коробки, документів, комплектуючих, пошкодженого зовнішнього вигляду, оцінювальна вартість пристрою може бути знижена відповідно до прайсовою вартістю відсутніх частин. Оплата можлива як готівкою, так і в кредит, кредитною карткою та ін. Детальніше про програму Ви можете дізнатися у операторів "Смартс" 0961500500 або в чаті на сайті smarts.ua