Готівкова оплата

Після здійснення замовлення з вибором доставки в один з магазинів "Смартс", з Вами зв'яжеться менеджер Інтернет-магазину для уточнення деталей і підтвердження Вашого замовлення. Підтвердивши Ваше замовлення, ми бронюємо його в магазині або організовуємо його відправку в потрібний магазин. При надходженні товару в магазин, до Вас прийде смс-сповіщення про доставку, додатково, до Вас зателефонує менеджер і запросить прийти в магазин у зручний для Вас час. Так само, Ви можете відстежувати стан свого замовлення в особистому кабінеті користувача на сайті. У всіх випадках термін бронювання товару в магазині після доставки, не більше 3 днів. Для того, щоб забрати своє замовлення в магазині, необхідно надати на касі номер Вашого замовлення який Ви отримали на свій e-mail або в смс, і код з смс повідомлення який прийде на номер телефону вказаний в замовленні. Можливе використання акційних пропозицій.

 Безготівкова оплата

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається. При отриманні оплаченого замовлення в магазині, при собі необхідно мати оригінал довіреності виписану бухгалтером Вашого підприємства з печаткою та підписом яку необхідно залишити продавцю. Так само, при отриманні необхідно пройти смс-верифікацію за номером телефону який був в замовленні. Термін бронювання оплаченого товару в магазині не обмежений. Фіскальний чек при цьому виді оплати не видається, замість нього клієнт отримує видаткову накладну на отримання товару.

 Оплата карткою на сайті

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Кредитною карткою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт, так само, при отриманні необхідно пройти смс-верифікацію по номером телефону який був в замовленні. Термін бронювання оплаченого товару в магазині не обмежений. Змінити одержувача можливо тільки до оплати замовлення на сайті!

 Оплата карткою в магазині

Ви можете оплатити замовлення банківською картою Visa або MasterCard в магазині мережі «Смартс»

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

Під час оформлення замовлення на сайті, якщо Ви вибрали місто в якому знаходиться один з магазинів "Смартс", Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Кредитною карткою в магазині». Після цього Вам необхідно взяти банківську карту з собою в магазин для оплати вашого замовлення. Будь ласка, зверніть увагу, перед оплатою перевіряйте товар в магазині. Термін бронювання товару не більше 3 днів з дня його доставки. Продовження можливе в індивідуальному порядку. Так само, при отриманні замовлення, необхідно пройти смс-верифікацію за номером телефону який вказаний в замовленні.

 Післяплатою (Накладеним платежем)

Оплата готівкою при отриманні товару від кур'єра або в сервісі доставки «Нова пошта»

Ви можете оплатити замовлення післяплатою при виборі способів доставки:

- Кур'єром до дверей "Нова Пошта", - В відділення "Нова Пошта"

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовленню і фіскального чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра і оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашего замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет -магазину і компанії перевізника. Разом із замовленням, інтернет-магазин "Смартс" вкладає в посилку фіскальний чек який підтверджує Вашу покупку.

ℹ Ознайомтеся докладніше з деталями надання послуги доставки.

Будь ласка, зверніть увагу, якщо Ви оплачуєте товар на сайті і замовляєте доставку "Нова Пошта", дані для відправки, такі як ПІБ, адреса доставки, беруться з оплаченого замовлення! Отримати товар, оплачений платіжною карткою на сайті, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт в якому будуть збігатися дані з замовлення і відправки, так само, при отриманні необхідно пройти смс-верифікацію за номером телефону який був в замовленні. Змінити одержувача можливо тільки до оплати замовлення на сайті!
 

 Кредит або розстрочка

Будь-яку покупку в "Смартс" можна оплатити в розстрочку або кредит за допомогою банків-партнерів, online не виходячи з дому або в роздрібних магазинах "Смартс".
У випадку з вибором online розстрочки, після отримання позитивної відповіді від банку, товар бронюється в потрібному Вам магазині або відправляється "Новою Поштою".

ℹ Ознайомтеся докладніше з пропозиціями банків-партнерів

Будь ласка, зверніть увагу, якщо Вам необхідна доставка замовлення купленого в кредит або розстрочку online через "Нова Пошта", дані для відправки, такі як ПІБ, адреса доставки, беруться з замовлення! Отримати товар, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт в якому будуть збігатися дані з замовлення і відправки, так само, при отриманні необхідно пройти смс-верифікацію по номером телефону який був в замовленні. Змінити одержувача можливо тільки до подачі кредитної заявки!