Авторизация/регистрация в Смартс-клубе
Для покупки товара с использованием накопительных бонусов, необходимо авторизоваться.
Для входа или регистрации
введите номер телефона
Код авторизации отправлен на указанный номер в
Cостояние доставки: в очереди, повторная отправка возможна через сек.

Смартс-обмін

Міняй легко старий телефон на нові смартфони!

"Смартс" пропонує обміняти будь-яку кількість твоїх старих телефонів на нові смартфони сплативши їх оціночною вартістю до 100% ціни нового смартфона!

Оцінка вашого смартфона проводиться як попередньо, усно описавши стан свого телефону оператору "Смартс"за номером підтримки клієнтів 096 1 500 500, так і в online чаті описуючи стан текстом. Оцінити Ваш смартфон, так само, можливо в магазинах" Смартс " у Вашому місті.

Обов'язкова умова обміну-цілісність корпусу смартфона, відсутність слідів попадання вологи в корпус, працездатність пристрою. При здійсненні обміну, продавець-консультант може попросити у клієнта його документи, паспорт / водійське посвідчення або Ін. для складання Акту прийому-передачі товару клієнта продавцю.


Детальні умови пропозиції:
Сервіс "Смартс-обмін" діє у всіх магазинах "Смартс", а так само, в інтернет-магазині smarts.ua (виключно при самовивозі з точок видачі).
Схема надання послуги наступна: зверніться в найближчий магазин "Смартс" у Вашому місті або на гарячу лінію smarts.ua у чаті або по телефону.
Повідомте про намір скористатися "Смартс-обміном", співробітники проведуть візуальний огляд вашого пристрою і согут повідомить вам оціночну вартість.
Оціночна вартість буде вирахувана з вартості нового смартфона який ви купуєте в "Смартс". Якщо у Вас є кілька пристроїв, їх оціночна вартість буде підсумована. Додатково в" Смартс " можливі спеціальні знижки за умови використання програми "Смартс-обмін". Спеціальні знижки - це додаткова знижка яка так само може перетинатися з оціночною вартістю ваших пристроїв, таким чином Ви отримуєте додаткову вигоду від програми “Смартс-обмін.”
В обов'язковому порядку необхідно поставити підпис на договорі купівлі-продажу при здачі ваших старих пристроїв, таким чином ми документально підкріплюємо той факт, що "Смартс" набуває у Вас ваші смартфони за оціночну вартість яка вирахується з вартості нового товару. У разі відсутності заводської коробки, документів, комплектуючих, пошкодженого зовнішнього вигляду, оціночна вартість пристрою може бути знижена відповідно до прайсової вартістю відсутніх частин.
Оплата можлива як готівкою, так і в кредит, кредитною карткою та ін.
Детальніше про програму ви можете дізнатися у операторів "Смартс" 0961500500 або в чаті на сайті smarts.ua