Ціна зі знижками❌     Акції❌     Максимум частин 7 

У Смартс можна скористатися зручним і швидким способом розділити вартість будь-якого товару на частини! Для це необхідна тільки карта від "MONOBANK" і необхідна доступна сума на сервісі "Оплата частинами"!

 

Щоб скористатися зручним, безкоштовним кредитуванням потрібно:

Прийти в один з магазинів СМАРТС або на сайт smarts.ua;

Вибрати товар;

Повідомити експерту з продажу, що хочете купити товар за допомогою послуги «Покупка частинами» від MONOBANK. Або на smarts.ua вибрати спосіб оплати «Покупка частинами MONOBANK»;

Вибрати кількість платежів із запропонованих експертом або на сайті;

Підтвердити покупку в додатку (вам прийде запит).

переваги:

Для оформлення кредиту не потрібна наявність кредитної карти, ІПН, паспорта;

Простота оформлення:

Вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару.

Оплата вартості товару частинами без комісій;

Тарифи та умови за послугою «Оплата частинами» представлені за посиланням www.monobank.ua/taryfy або на гарячій лінії monobank (АТ «Універсал Банк») 0800205205. Під «Покупка частинами monobank до 7 платежів» мається на увазі право на придбання товару в покупку частинами до 7 платежів від ПАТ «Універсал Банк», Ліцензія НБУ №92 від 10.10. 2011 року. Під «до 7 платежів» мається на увазі термін - до 6 місяців, до 7 платежів з урахуванням першого платежу. Перший платіж буде знятий з картки в день оформлення замовлення, інші платежі будуть зніматися щомісяця. Сума ліміту розстрочки (хв. - макс. У гривнях) від 1000 грн. до 100000 грн. Купівля частинами доступна власникам карт monobank. Оплата покупки розбивається від 2 до 7 рівних платежів при проведенні оплати, в залежності від доступності терміну «Покупки частинами monobank» на обраний товар. У момент придбання товару на мапі повинен бути залишок коштів, достатній для оплати першого платежу. Розмір першого платежу за кредитним договором розраховується від вартості товару і залежить від обраних термінів. Рішення по кредитуванню приймає безпосередньо банк. Пільговий (грейс) період - від 2 до 6 місяців. Річна процентна ставка = 0,00001%. Детальні умови «Покупки частинами monobank» знаходяться за посиланням: https://www.monobank.ua/taryfy.
Використання акційних пропозицій з цим видом оплати не передбачено.