Оформить заказ: 096 1 500 500
Отримуй 2500 грн.
Действуй! До конца акции осталось:
Акция Действует ( 09.01.2019 - 29.01.2019 )

Отримуй 2500 грн. "Єті-бонусів"

Будьте уважні!
Снігова людина була помічена на території Інтернет-магазину smarts.ua !!!

Відчуваєте себе зухвало? Давайте, спробуйте розбудити снігового Єті і отримайте від нього свій шматок бонусів!
Не бійтеся, він не кусається, наш Єті добрий і пухнастий! :) бонуси від нього можна використовувати для покупки будь-яких товарів в Інтернет-магазині smarts.ua і оплачувати ними частину будь-якого товару до мінімальної, червоної ціни !!!

Смартфони і аксесуари до них, круті гаджети та планшети! Все, абсолютно все за мінімальними цінами для тих, хто відхопив свої Єті-бонуси!


Отримати бонуси зараз:


Детальні умови пропозиції:
Акція "Єті бонуси" Діє з 9 січня до 28 січня 23:59. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом вводу номеру телефону и його підтвердження на цій сторінці або у спливаючому акційному вікні. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 18 років и він ознайомлений і згодний з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично, в рідкісніх випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт может звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-НД 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою.

Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозіцією до 28 січня 23:59 2019 року, після закінчення терміну дії, невикористані бонуси списуються автоматично и подальше їх використання або продовження терміну дії стане неможливим. Використовувати и оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або «ціна з Єтіними бонусами". Іншу частину покупки потрібно сплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використання кредитних карт, а так само використання персональних знижок та бонусів заборонено. Винятком є ​​оформлення товару в акційну розстрочку від банку "ideaBank" 3-6-10. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією и повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє тільки в Інтернет-магазині smarts.ua. Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами может перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний товар.
Открыть в мобильной версии