Акція діє з 1 липня по 31 липня 2021 року включно.

До кінця акції
26
дні
07
години
30
хв
16
сек

☀️🌴 Нарешті настало яскраве літо! І це привід дарувати яскраві подарунки в "Смартс"!

Тільки в липні, купуй кращі моделі Samsung в Смартс і отримуй поповнення рахунку до 1000 грн в подарунок миттєво!

Отримуй більше вигоди і яскравих вражень від покупок разом з нами! На додачу, при активації новенького смартфона, ти отримаєш 2 місяці безкоштовної підписки на сервіс YouTube PREMIUM для перегляду контета без реклами!

 

Акційні товари

 

Акція діє з 1 липня по 31 липня 2021 року включно. Подарунки та основні продукти, які беруть участь в акції, перераховані на https://smarts.ua/samsung/. Пропозиція дійсна для дорослих старше 16 років. Під «Подарунок» слід розуміти можливість споживача в рамках акції придбати основний рекламний продукт і додаткові рекламні товари до основного чеку і отримати знижку на основний рекламний продукт в розмірі вартості додаткового рекламного продукту. При відсутності подарунка, відповідного продукту, він може бути замінений аналогічним або іншим, рівним за вартістю. Поточна пропозиція діє при оплаті готівкою, кредитними картами, при використанні розстрочки від банків-партнерів "Укрсиббанк" (Грейс 10), "IdeaBank" (Грейс 15), "КредитМаркет" (Грейс 6) і не надається при використанні персональних знижок і бонусів. Інші рекламні пропозиції не можуть перетинатися з цією акцією і повинні бути використані клієнтом на вибір. Грошовий еквівалент вартості подарунка не підлягає поверненню. У разі обміну або повернення товару подарунок повертається разом з основним продуктом. Термін та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.). Детальну інформацію про пропозицію можна отримати, зателефонувавши до Центру обслуговування клієнтів "Смартс" 0961500500 щоденно 10:00 -20: 00 або на сайті smarts.ua. Перелік рекламних продуктів на сайті і знаки з подарунками до них вважаються правильними.

Умови використання сервісу YouTube Premium: 2-місячний безкоштовний пробний період для підписки на YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які в період від 6 березня 2021 в 6 березня 2022 (до 9:59 за Київським часом) придбають і активують мобільний пристрій Samsung (за винятком Samsung Galaxy S21 (S21, S21 +, S21 Ultra)). Скористатися пропозицією можуть лише Учасники, які ніколи не оформляли підписку на YouTube Premium, YouTube Music Premium і Google Play Музику, а також не реєстрували пробний період для YouTube Premium, YouTube Music Premium або Google Play Музики. Пропозиції потрібно активувати до 9:59 (за Києвом) 6. квітня 2022. Під час реєстрації потрібно вказати діючий спосіб оплати, однак до завершення пробного ПЕРІОДУ плата не стягуватиметься. Після закінчення пробного періоду, автоматично починає зніматися плата за підписку, яка зараз становить 99,00 грн на місяць. Ви можете безкоштовно скасувати підписку в будь-який момент до завершення пробного періоду. Кошти за частину розрахункового періоду не повертаються. Щоб скористатися пропозицією, необхідно мати обліковий запис Google. Організатор рекламної акції: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.