Авторизация/регистрация в Смартс-клубе
Для покупки товара с использованием накопительных бонусов, необходимо авторизоваться.
Для входа или регистрации
введите номер телефона
Код авторизации отправлен на указанный номер в
Cостояние доставки: в очереди, повторная отправка возможна через сек.
Ви обрали Скинути все
Вартість
від до
Номінал
Дивитись усі
Наявність

Даруйте відразу всі гаджети, аксесуари і електроніку в "Смартс" 

за допомогою подарункових карт!Вона дозволить вибрати для себе саме те, що потрібно в будь-якому з магазинів "Смартс" або в Інтернет-магазині smarts.ua! Картою можна оплатити вартість всієї своєї покупки, або її частини, якщо сума перевищує номінал картки. Будемо раді бачити Вас в "Смартс" і підібрати гаджет який принесе задоволення від використання саме Вам!


Детальні умови використання:

Подарункова карта "Смартс" діє до її використання без обмежень, є картою на пред'явника, і будь-яка фізична особа, яка пред'явила карту, може придбати з її допомогою товар, пропонований в мережі «Смартс». У разі втрати або крадіжки картки, вона не може бути відновлена, і грошові кошти не можуть бути повернуті. Дія карти може бути можливою тільки в разі цілісності захисного покриття на звороті картки. Якщо захисне покриття пошкоджене, використання карти може бути неможливим. Для здійснення однієї покупки, можуть бути використані кілька карт, підсумовуючи їх номінали. Так само, за допомогою карт може бути придбана будь-яка кількість товарів. Карта може бути використана тільки один раз, після використання, карта вилучається касиром в магазині. На товари куплені з використанням подарункової карти, поширюються всі умови продажу, що і при звичайному способі покупки (акційні умови, знижки та ін). Карту можна придбати як за готівку, так і банківською картою або в розстрочку. При оформленні розстрочки, подарункова карта може бути використана в якості початкового внеску. Карту неможливо обміняти на гроші. У разі якщо номінал картки більше суми покупки, різниця у вигляді здачі не повертається і не може бути використана в подальшому. У разі розірвання договору купівлі-продажу з використанням подарункової карти, клієнту повертається нова карта того ж номіналу, що і при первинної покупки. Якщо сума покупки, на момент оформлення договору купівлі-продажу, була вищою за номінал карти, то при розірванні договору купівлі-продажу, різниця повертається готівкою. Обмін і повернення товарів куплених при використанні подарункової карти, здійснюється тільки в магазині. Обмежень по використанню подарункової карти з різними способами доставки немає. Дізнатися про активність Вашої картки завжди можна по телефону центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500.

Подарочные карты "Смартс" для самых требовательных

Ульооотний
cashback

10%

100 грн

Подарочные карты

Ульооотний
cashback

10%

1000 грн

Подарочные карты

Ульооотний
cashback

10%

50 грн

Подарочные карты

Ульооотний
cashback

10%

200 грн

Подарочные карты

Ульооотний
cashback

10%

2000 грн

Подарочные карты

Ульооотний
cashback

10%

500 грн

Подарочные карты
Купон на перегляд OmegaTV до кожної покупки
Тільки до 14 березня, при будь-якій покупці на smarts.ua, Ви отримуєте промокод на 300 грн. для безкоштовного використання сервісу інтерактивного ТВ OmegaTV!