Авторизация/регистрация в Смартс-клубе
Для покупки товара с использованием накопительных бонусов, необходимо авторизоваться.
Для входа или регистрации
введите номер телефона
Код авторизации отправлен на указанный номер в
Cостояние доставки: в очереди, повторная отправка возможна через сек.

Компанія "Смартс"

Змінюємо стандарти сервісу на кращі в Україні!

Вітання ! Якщо ти знаходишся на цій сторінці, значить тобі цікава наша компанія і ми вдячні тобі за це!

Коротко розповімо про те, хто ми такі і що хотіли б зробити на ринку України до стандартів обслуговування в роздрібних мережах. Почнемо, «Смартс» - це невелика, швидкозростаюча мережа оффлайн-магазинів та Інтернет-магазин працює по всій Україні. Команда молодих і амбітних співробітників працюють на одну мету, одну місію - місію компанії «Смартс»

Надавати кращий сервіс для клієнтів!

Місія компанії проста, але усвідомлення її кожним співробітником в компанії, допомагає нам рости і ламати стереотипи при підході до клієнтів!

Щодня, сотні наших гостей затверджуються в тому, що підхід до продажу та турбота про клієнтів в «Смартс», не має рівних. Ми постійно знаходимося в процесі вдосконалення і ніколи не стоїмо на місці, часто впроваджуємо безліч інноваційних процесів які дозволяють бути ближче до кожного відвідувача!

Тому, вже більше 200 000 клієнтів вибрали саме нас як надійний магазин з надійною технікою, магазини в яких ніколи немає проблем з обслуговуванням, поверненням, обміном, і вирішенням спірних ситуацій! Ми завжди стороні клієнта! На вашому боці!

Будемо раді знайомству в наших соціальних мережах!