Авторизация/регистрация в Смартс-клубе
Для покупки товара с использованием накопительных бонусов, необходимо авторизоваться.
Для входа или регистрации
введите номер телефона
Код авторизации отправлен на указанный номер в
Cостояние доставки: в очереди, повторная отправка возможна через сек.

Доставка

Доставка в магазини «Смартс»

Доставка в магазини "Смартс" будь-якого товару проводиться безкоштовно! Термін поставки товару в кінцевий пункт замовлення, не більше 24 годин з моменту обробки замовлення менеджером Інтернет-магазину (за умови наявності товару на складі).
Після здійснення замовлення, клієнт отримує смс повідомлення з номером замовлення який потрібно використовувати для відстеження місцезнаходження покупки. Так само, перевіряти статус замовлення можна в особистому кабінеті користувача.

Доставка післяплатою в відділення "Нової пошти"

Вартість доставки: 50 грн. + 2,5% від вартості товару за послугу "Накладений платіж" за тарифами "Нова пошта" (в момент оформлення замовлення на сайті, Вам буде представлена ​​орієнтовна вартість доставки, вона може незначно відрізнятися від вартості яку Вам озвучать у відділенні при отриманні замовлення) . Термін доставки 1-3 дні за умови наявності товару на складі "Смартс". Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта». В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні посилки вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і тд.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від посилки або пред'явити претензії службі доставки. Служба доставки відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини. УВАГА! При замовленні за допомогою післяплати товару вартістю понад 20 000 грн. менеджер "Смартс" при узгодженні замовлення може запросити передоплату в розмірі 5% від вартості товару.

Доставка товару (в кредит або розстрочку) в відділення "Нової поштою"

Відправка здійснює тільки після позитивного рішення банку, або після успішної оплати товару картою на сайті. Вартість доставки: 50 грн. (Вартість доставки буде включена в суму кредиту або розстрочки на сайті на етапі оформлення замовлення.) Термін доставки 1-3 дні за умови наявності товару на складі "Смартс". Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта». В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні посилки вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і тд.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від посилки або пред'явити претензії службі доставки. Служба доставки відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

У всіх випадках, терміни доставки на сайті smarts.ua представлені в ознайомлювальних цілях і несуть ознайомлювальний характер. За дії третіх осіб, таких як, кур'єрські служби, компанія "Нова пошта", банки-партнери та ін. Компанія "Смартс" відповідальності не несе. Однак, ми всіляко намагаємося уникати будь-яких неприємних моментів і надавати найвищий сервіс, навіть в питаннях зі сторонніми виконавцями.

Кур'єрська доставка по Україні

Кур'єрська доставка до дверей по Україні здійснюється силами компанії "Нова Пошта". Вартість такої доставки згідно з тарифами представленим на цій сторінці https://novaposhta.ua/ru/delivery .

Оформити доставку смартфонів або аксесуарів кур'єрською доставкою можливо на будь-які товари Інтернет-магазину smarts.ua, досить вибрати відповідний тип доставки на етапі оформлення замовлення і правильно вказати адресу.

Замовлення прийняті і оброблені в день оформлення до 12:00 доставляються в той же день при знаходженні необхідного товару на складі. У разі відсутності товару на складі, він буде доставлений на наступний день після його прибуття на склад компанії. При оформленні розстрочки онлайн, кур'єрська доставка замовлення здійснюється на наступний день після підписання кредитного договору та підтвердження від банку.

Графік доставки товарів - щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 18: 00.