Оформить заказ: 096 1 500 500
сМиколини бонуси на круті знижки
Архив Акция завершена

сМиколини бонуси на круті знижки!

Ну що, розігрілися?
Тепер будемо розмовляти серйозно!

Наш Смартс-sМиколай вже потирає свої ручки і дістає з огрооомного мішка по 2019 гривень бонусів кожному хто захоче купувати в СМАРТС задешево!

Отримуй свої бонуси прямо зараз, і використовуй їх відразу на всі товари в Інтернет-магазині для покупок за червоною ціною зі знижками! А ще і в розстрочку до 10 місяців !!!


Знижки такі, що sМиколай скуповує все!
Оцініть самі! Де ще можна купити аксесуари, смартфони і гаджети за такою ціною :)
Пропозиція не гумова! Швидше бронюй свої новорічні покупки у нас поки не вигребли все!

Детальні умови пропозиції:
Акція "сМиколини бонуси на круті знижки!"  діє з 14 грудня до 20 грудня 23:59. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом введення номера телефону і його підтвердження на цій сторінці. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 18 років і він ознайомився і згоден з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично, в рідкісних випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт може звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-ВС 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою.

Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозицією до 20 грудня 23:59 2018 року, після закінчення терміну дії, невикористані бонуси списуються автоматично і подальше їх використання або продовження терміну дії є неможливим. Використовувати і оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або "цiна з sМиколиними бонусами". Іншу частину покупки необхідно оплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використанням кредитних карт, а так само використання персональних знижок і бонусів заборонено. Винятком є ​​оформлення товару в акційну розстрочку від банку "ideaBank" 3-6-10. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією і повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє тільки в Інтернет-магазині smarts.ua. Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами може перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення.

Открыть в мобильной версии