{h1}
Архив Акция завершена

Стильне зволоження для комфорту в оселі!

Купуй будь-які смартфони в Смартс і вигравай крутий смарт-зволожувач повітря Xiaomi!


Правила конкурсу:
Конкурс діє з 14.01.2020 по 1.03.2020 в магазинах «СМАРТС» і на сайті smarts.ua. Учасниками розіграшу Зволожувача повітря Xiaomi Deerma Humidifier 4L є всі, хто в період з 14.01.2020 по 1.03.2020 придбали будь-які товари з групи "смартфони", (в тому числі на умовах споживчого кредиту), а також погодилися взяти участь в розіграші, надавши продавцеві або оператору інтернет-магазину свої дані (ПІБ та контактний номер телефону), і на момент проведення розіграшу не повернули придбаний товар. Кількість покупок не впливає на збільшення шансу перемоги в розіграші. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційних товарів, подарунок Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 4L- 1шт, підлягає поверненню разом з акційними товарами з групи "смартфони", споживачеві повертається сума, що безпосередньо їм була оплачена за акційну техніку.
1. Проведення розіграшу. Розіграш проводиться 2.03.2020 серед усіх учасників, які зробили покупку будь-яких товарів з групи "смартфони" в період з 14.01.2020 по 1.03.2020. Підтвердженням виграшу є надання переможцем скан-копії або фотографії чека / акту прийому-передачі на покупку товарів з групи "смартфони", який відправляється на e-mail (буде повідомлено представником контакт-центру). У разі, якщо переможець не надасть в 5-денний термін (з дня розіграшу) документ, що підтверджує покупку, він вважається таким, що відмовився від отримання приза. Виграш відправляється після підтвердження покупки акційних товарів. Можлива затримка доставки до 7-ми робочих днів.
2. Повторний розіграш. У разі відмови від отримання призу (з особистих міркувань або інших причин), а також в разі, якщо переможець не надасть документи, що підтверджують покупку, подарунок буде повторно розіграний серед усіх учасників (за винятком того, хто визначений переможцем в першому розіграші). У разі, якщо при повторному розіграші переможець знову не підтверджений, перемога автоматично переходить наступному за списком учаснику. Третій розіграш не проводиться.
3. Визначення переможця та призовий фонд. Переможці розіграшу будуть визначені випадковим вибором за допомогою сервісу random.org і оголошені в прямій трансляції розіграшу на офіційному Інстаграм-акаунті smarts_ua і на сайті smarts.ua (в розділі «Акції»). Приз - Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 4L - 1 шт. Кількість призів: Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 4L - 1шт. Один учасник розіграшу може отримати тільки один приз. Під «призом» слід розуміти придбання Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 4L - за 1 грн. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнтові як рекламний продукт. Клієнт має право протягом гарантійного терміну повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, в разі виявлення клієнтом недоліків в рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає право клієнтові на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту - реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах), на свій розсуд клієнта.
4. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України, на день розіграшу не розривали договір купівлі-продажу, на підставі якого вони брали участь в розіграші, і згодні з умовами даної акції. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-який інший компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи та фізичні особи-підприємці.
5. Порядок отримання призу. Приз буде вручений в офісі компанії "СМАРТС" у місті Дніпро. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції. Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
6. Протягом п'яти днів з моменту проведення розіграшу переможцю буде здійснено дзвінок на його контактний номер телефону з метою уточнення зручного спосібу отримання призу. Якщо переможець не отримує дзвінок, він може самостійно звернутися за номером 096-1-500-500. Якщо протягом зазначеного в даному пункті терміну організатору розіграшу не вдасться додзвонитися до переможця з незалежних від організатора причин, переможець втрачає своє право на отримання призу.
7. Організатор розіграшу не несе відповідальності за технічні збої з незалежних від його волі причин, які вплинули на хід проведення розіграшів.
8. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.
9. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (СМАРТС).

Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «СМАРТС» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптацію, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса , з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «СМАРТС».