{h1}
Действуй! До конца акции осталось:
Акция Действует ( 17.02.2020 - 31.03.2020 )

Смартуй весняні знижки!

Прийшла весна!

Час оновлення! Зараз найкращий момент для того, щоб змінити свій старий смартфон або гаджет на свіженький, який буде радувати тебе весь цей рік!

Смартуй весняні знижки! Обирай смартфони, гаджети та аксесуари зі знижками до 50%!
Смартс - краще місце для покупки смартфона.


ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
«Смартуй весняні знижки»
МЕРЕЖЕЮ МАГАЗИНІВ "Смартс".

Організатор ТОВ "Смартс.". Акція з надання знижок "Смартуй весняні знижки" триває з «17» лютого 2020 р. до «31» березня 2020 р. включно. Для участі в Акції з надання знижок необхідно здійснити покупку товару в магазині "Смартс" або в інтернет-магазині smarts.ua у період з 00:01 «17» лютого 2020 р. до 23:59 «31» березня 2020 р. Учасниками Акції не можуть бути співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи. Товар, який приймає участь у Акції визначається списком товарів на сайті smarts.ua із зазначенням суми знижки, а також, в роздрібних магазинах "Смартс" із зазначенням знижки на ціннику. Суми знижок, які можуть бути використані для кожної одиниці Акційного товару вказані на кожному товарі та на спеціальних цінниках /воблерах у магазинах. Акція не сумісна з іншими діючими акціями, знижками та бонусами. У період проведення акції доступні наступні кредитні програми: Розстрочка "ideaBank 6-10". Оплата по іншим кредитним пропозиціям або з використання кредитних карт, а так само використання персональних знижок та бонусів заборонено. Організатор має право в одностороньому порядку у будь-який час змінювати визначення учасників, склад заохочень, призупиняти, відновлювати, припиняти умови цих Правил і проведення Акції. Повідомлення про доповнення або зміну цих Правил, умов проведення Акції розміщується на Інтернет сторінці Організатора smarts.ua

У разі неоднозначного тлумачення цих Правил та / або виникнення спірних питань та / або питань неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є
остаточним і оскарженню не підлягає.

Учасники Акції дають згоду на проведення фото та / або відеозйомки з їх участю в рамках проведення Акції, використання свого імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про них в маркетингових цілях. У тому числі право публікації їх імені та фотографій в мережі інтернет, засобах масової інформації, друкованих виданнях, аудіо та відеоматеріалах, без обмеження по території і термінами такого використання. Таке використання не компенсується (не оплачується) Організаторами або третіми особами. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов'язуються виконувати ці Правила.

Умови покупки в Інтернет-магазині і в роздрібних магазинах можуть відрізнятися між собою. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний товар. Додаткова інформація доступна по телефону центру підтримки клієнтів "Смартс" з понеділка по неділю 10:00 - 20:00 за телефоном 096 1 500 500 або на сайті smarts.ua.