{h1}
Архив Акция завершена

Нараховуємо 1200 грн школобонусів на знижки!

Серйозно?

Ви до сих пір думаєте, що Ваш школяр зрадіє знову тягати з собою пенал і зошити?
Найактивніше вони будуть хапатися за рюкзак якщо в ньому буде новенький смартфон або планшет! А якщо там буде ще й модний смарт-гаджет !!!

Пора взятися за розум!

У Смартс купа всього, що допоможе краще будь-якого зубріння стимулювати чадо активно вчитися!
А щоб покупка нового смартфона улюбленому школяру була менш затратна ми в Смартс вирішили роздати всім 1200 гривень бонусів на знижки! 

Нехай діти радіють, школобонуси діють!!!

Ними можна вичитати значні суми з вартості будь-якого товару! Просто отримаєте їх прямо зараз!


Коли бонуси будуть нараховані, Вам стануть доступні покупки на smarts.ua або в магазинах "Смартс" по червоним цінами зі знижками!

Ну що? Починаємо множити знижки !?


Детальні умови пропозиції: Акція "ШКОЛОБОНСИ" Діє з 19 серпня до 30 вересня 23:59. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом вводу номеру телефону и його підтвердження на сторінці з акцією на сайті smarts.ua або у спливаючому акційному вікні, або в магазинах "Смартс" за допомогою продавців-консультантів. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 18 років та він ознайомлений і згодний з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично, в рідкісніх випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт может звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-НД 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою. Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозіцією до 30 вересня 23:59 2019 року, після закінчення терміну дії, невикористані бонуси списуються автоматично и подальше їх використання або продовження терміну дії стане неможливим. Використовувати и оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або «ціна з ШКОЛОбонусами" для сайту або для роздрібних магазинів сума бонусів яку можливо використовувати для покупки смартфонів вказана на цінниках, для аксесуарів вказано відсоток їх знижки сума якої так само буде списана з бонусного рахунку клієнта. Іншу частину покупки потрібно сплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використання кредитних карт, а так само використання персональних знижок та бонусів заборонено. Винятком є оформлення товару в Інтернет-магазині в акційну розстрочку від банку "ideaBank" 3-6-10. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією та повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє в Інтернет-магазині smarts.ua і в роздрібній мережі магазинів "Смартс". Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами может перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення. Умови покупки в Інтернет-магазині і в роздрібних магазинах можуть відрізнятися між собою. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний товар.