Авторизация/регистрация в Смартс-клубе
Для покупки товара с использованием накопительных бонусов, необходимо авторизоваться.
Для входа или регистрации
введите номер телефона
Код авторизации отправлен на указанный номер в
Cостояние доставки: в очереди, повторная отправка возможна через сек.
Santa ПОДАРУНКОнасипанта! Знижки та подарунки на все!
Архив Акция завершена

Santa ПОДАРУНКОнасипанта! Знижки та подарунки на все!

Великий і добрий Санта знову відпочиває, тому що ми в Смартс знову випередили його і підготували для всіх 2020 грн бонусів і підвищені знижки на всі товари + подарунки до всіх смартфонів!

Насипай подарунки в усі пакети! Готуйся до небачених знижок і бонусів!

Отримуй бонуси прямо зараз і купуй усі товари зі знижками з червоною Новорічної ціною!


2020 грн бонусів чекають!
Детальні умови пропозиції: Акція "Санта подарунконасипанта" Діє з 9 грудня 2019 по 19 січня 23:59 2020 року. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом вводу номеру телефону и його підтвердження на сторінці з акцією на сайті smarts.ua або у спливаючому акційному вікні, або в магазинах "Смартс" за допомогою продавців-консультантів. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 16 років та він ознайомлений і згодний з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично в розмірі 2020 бонусів, в рідкісніх випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт может звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-НД 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою. Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозіцією до 19 січня 23:59 2020 року, після закінчення терміну дії, усі невикористані бонуси списуються автоматично та подальше їх використання або продовження терміну дії стане неможливим. Використовувати і оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми, зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або «ціна від Санти" для сайту або для роздрібних магазинів сума бонусів, яку можливо використовувати для покупки смартфонів, вказана на цінниках, для аксесуарів вказано відсоток їх знижки, сума якої так само буде списана з бонусного рахунку клієнта. Іншу частину покупки потрібно сплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використання кредитних карт, а так само використання персональних знижок та бонусів заборонено. Винятком є оформлення товару в Інтернет-магазині в акційну розстрочку від банку "ideaBank" 3-6-10. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією та повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє в Інтернет-магазині smarts.ua і в роздрібній мережі магазинів "Смартс". Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами може перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення. Умови покупки в Інтернет-магазині і в роздрібних магазинах можуть відрізнятися між собою. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний товар.

Додатково кожен клієнт який зробив покупку смартфона будь-якого бренду, бере участь в миттєвому конкурсі. В залежності від обраної моделі смартфона клієнт отримує додатковий подарунок, який вказаний на ціннику поруч зі смартфоном. Додаткова інформація доступна по телефону центру підтримки клієнтів "Смартс" з понеділка по неділю 10:00 - 20:00 за телефоном 096 1 500 500 або на сайті smarts.ua.