{h1}

Передзамовляй новий Galaxy Note 10 з вигодою 3000 грн

Зустрічай флагман Samsung Galaxy Note 10 | 10+!

Щоб покупка була максимально приємною, ми підготували для тебе вигідні пропозиції:

  1. Передзамовляй Samsung Galaxy Note 10 за суперціною 28 999 грн по "Смартс-обміну" (звичайна ціна 31 999 грн, вигода 3000 грн) або Galaxy Note 10+ за суперціною 32 999 грн по "Смартс-обміну" (звичайна ціна 35 999 грн, вигода 3000 грн).

АБО

2. Отримуй знижку 3000 грн на покупку будь-якого гаджету з категорій гаджети, навушники, акустика, аксесуари. Знижка 3000 грн діє від звичайної ціни.


Акція діє на умовах передзамовлення на території України в магазинах «Смартс» та на сайті smarts.ua з до 22.08.2019 включно. Ціни вказані у гривні з урахуванням ПДВ. Під «суперцінами», «вигодою» та «вигідними пропозиціями» мається на увазі ціна, яка діє в період акції. Вказана в рекламі ціна у "Смартс-обмін" – ціна, що діє в період акції. Звичайна ціна є звичайною роздрібною ціною у мережі магазинів «Смартс» та на сайті smarts.ua. Під «вигода 3000 грн» мається на увазі різниця між ціною з Смартс-Обмін і звичайною ціною; купуючи за ціною з Смартс-Обмін, споживач отримує вигоду 3000 грн в порівнянні зі звичайною роздрібною ціною. У разі застосування програми «Смартс-Обмін», споживач отримує можливість купити смартфон за зниженою ціною, що зазначена в рекламній пропозиції. Під «Смартс-Обмін» слід розуміти, що для придбання товарів споживач може застосувати умови програми «Смартс-Обмін», згідно якої кожен споживач у разі передачі свого старого гаджета (обладнання) до Смартс, отримує знижку на придбання товару, який є предметом пропозиції. Розмір знижки за даною програмою є однаковим для кожного з учасників та становить умовну вартість старого обладнання з урахуванням його технічного стану. Вимоги до старого обладнання, перелік товарів, що є предметом пропозиції, перелік товарів, що можуть бути прийняті від споживача та детальні умови програми можна дізнатися у експертів магазинів «Смартс» або по телефону 0961500500.  Пропозиція не діє при використанні персональних знижок і бонусів, а так само при оплаті в кредит або в розстрочку, кредитною карткою або оплату частинами.