{h1}
Архив Акция завершена

Репетиція цінового селлауту!

Санта лютий і ображений на нас!
Знаєш чому? Тому, що він залишиться без роботи в цьому році!

У Смартс оголошується масштабна підготовка до Новорічних свят! Ми приготували для тебе справжній ціновий хоррор!
Отримуй швидше 1000 гривень ХО-ХО бонусів на цій сторінці, і використовуй їх для покупки будь-яких товарів за передноворічною хоррор-знижкою за червоною ціною!

Готуй сани прямо зараз щоб потім не стояти в черзі і не ламати собі голову над подарунком, а Санту ми візьмемо на себе! :)

Детальні умови пропозиції:
Акція "Репетиція цінового селлауту!"  діє з 28 листопада до 13 грудня 23:59. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом введення номера телефону і його підтвердження на цій сторінці. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 18 років і він ознайомився і згоден з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично, в рідкісних випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт може звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-ВС 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою.

Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозицією до 13 грудня 23:59 2018 року, після закінчення терміну дії, невикористані бонуси списуються автоматично і подальше їх використання або продовження терміну дії є неможливим. Використовувати і оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або "Ціна з використанням ХО-ХО бонусів". Іншу частину покупки необхідно оплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використанням кредитних карт, а так само використання персональних знижок і бонусів заборонено. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією і повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє тільки в Інтернет-магазині smarts.ua. Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами може перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення.