Авторизация/регистрация в Смартс-клубе
Для покупки товара с использованием накопительных бонусов, необходимо авторизоваться.
Для входа или регистрации
введите номер телефона
Код авторизации отправлен на указанный номер в
Cостояние доставки: в очереди, повторная отправка возможна через сек.
Купон на перегляд OmegaTV до кожної покупки
Действуй! До конца осталось:
Акция Действует ( 10.02.2021 - 14.03.2021 )

Купон на перегляд OmegaTV до кожної покупки

ОМЕГА ТВ - це сервіс інтерактивного телебачення. 

Підключившись, ви отримаєте доступ до більш ніж 200 українських та зарубіжних рейтингових телеканалів.

Сервіс працює на всіх пристроях (телевізор, телефон, планшет, комп'ютер). Один абонент може переглядати до 5 пристроїв одночасно!

Тільки до 14 березня, при будь-якій покупці на smarts.ua, Ви отримуєте промокод на 300 грн. для безкоштовного використання сервісу інтерактивного ТВ OmegaTV!

Зареєструйтеся на сайті omegatv.ua, завантажте додаток Android у Google Play - https://play.google.com/store/omegatv.mobile або AppStore - https://apps.apple.com/omegatv-online і введіть свій промокод.

Насолоджуйтесь переглядом ТБ разом з OmegaTV!


Детальні умови пропозиції: Акція діє в Інтернет-магазині smarts.ua та роздрібних магазинах "СМАРТС". Період дії пропозиції з 10.02.2021 по 14.03.2021 включно. Пропозиція діє для повнолітніх осіб, які досягли 16 років. За умовами пропозиції, кожен, хто зробив будь-яку покупку в Інтернет-магазині "smarts.ua" або в роздрібних магазинах "Смартс", отримує сертифікат який має унікальний код. Одна покупка - один сертифікат. Процес отримання та нарахування знижки на послуги організатора акції («OmegaTV»), а також якість надання послуг, є відповідальністю організатора («OmegaTV»).  Поточна акційна пропозиція діє при готівковому розрахунку, а також, у розстрочку від банків-партнерів. Грошовий еквівалент подарунку не відшкодовується. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора («OmegaTV»). Беручи участь в зазначених вище пропозиціях, учасники дають свою згоду ТОВ «СМАРТС» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптацію, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником. Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «СМАРТС». Детальна інформація про проведення пропозиції доступна за телефоном центру підримки клієнтів "Смартс" 0961500500 з ПН-НД 10-20 або на сайті smarts.ua.

З порядком використання сервісу можна ознайомитися за посиланням: https://omegatv.ua/ru/help.html