{h1}
Архив Акция завершена

Неймовірний бонус_OCTOBER_SALE!

Ось і настав довгоочікуваний жовтень!

Готуємося до найжорсткіших падінь цін! Смартс оголошує безпрецедентне зниження цін з бонусами серед всіх своїх конкурентів! Такої економії ще ніколи не було!

Тільки в ЖОВТНІ, просто кожен, гарантовано отримує 2000 гривень бонусів які відразу можна використовувати на неймовірні знижки до смартфонів і гаджетів в оффлайн магазинах і в Інтернет-магазині smarts.ua!

Бонус_Октобер_сейл в Смартс = максимальні знижки на круті гаджети!

Отримай бонуси прямо зараз, вводь свій номер телефону а потім роби замовлення на сайті:


Детальні умови пропозиції:
Акція "бонус_OCTOBER_SALE" Діє з 1 жовтня до 30 жовтня 23:59. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом вводу номеру телефону и його підтвердження на сторінці з акцією на сайті smarts.ua або у спливаючому акційному вікні, або в магазинах "Смартс" за допомогою продавців-консультантів. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 18 років та він ознайомлений і згодний з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично, в рідкісніх випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт может звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-НД 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою. Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозіцією до 30 жовтня 23:59 2019 року, після закінчення терміну дії, невикористані бонуси списуються автоматично и подальше їх використання або продовження терміну дії стане неможливим. Використовувати и оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або «ціна з бонусом_OCTOBER_SALE" для сайту або для роздрібних магазинів сума бонусів яку можливо використовувати для покупки смартфонів вказана на цінниках, для аксесуарів вказано відсоток їх знижки сума якої так само буде списана з бонусного рахунку клієнта. Іншу частину покупки потрібно сплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використання кредитних карт, а так само використання персональних знижок та бонусів заборонено. Винятком є оформлення товару в Інтернет-магазині в акційну розстрочку від банку "ideaBank" 3-6-10. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією та повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє в Інтернет-магазині smarts.ua і в роздрібній мережі магазинів "Смартс". Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами может перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення. Умови покупки в Інтернет-магазині і в роздрібних магазинах можуть відрізнятися між собою. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний товар. Під "купон на 2000 грн" потрібно розуміти отримання 2000 Грн. бонусів на бонусний рахунок клієнта в "Смартс".