{h1}
Архив Акция завершена

LOVE знижки до 50%

Саме для закоханих, саме зараз час отримувати більше, щоб розігріти справжні почуття!
Роби подарунки разом з "Смартс" і економ на крутих гаджетах і смартфонах стільки, що вистачити на подарунок і тобі самому!

Отримуй 1400 грн бонусів для використання як знижку на будь-які товари і купуй за зниженими цінами будь-які товари в магазинах "Смартс" і в online магазині smarts.ua!
Детальні умови пропозиції: Акція "LOVE знижки" Діє з 20 січня 2020 по 16 лютого 23:59 2020 року. Суть акції полягає в тому, що клієнту надається знижка на товари шляхом списання віртуальних бонусів з особистого персонального рахунку клієнта в "Смартс", в розмірі зазначеному на кожному товарі. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом вводу номеру телефону и його підтвердження на сторінці з акцією на сайті smarts.ua або у спливаючому акційному вікні, або в магазинах "Смартс" за допомогою продавців-консультантів. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 16 років та він ознайомлений і згодний з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично в розмірі 1400 бонусів, в рідкісніх випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт может звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-НД 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою. Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозіцією до 16 лютого 23:59 2020 року, після закінчення терміну дії, усі невикористані бонуси списуються автоматично та подальше їх використання або продовження терміну дії стане неможливим. Використовувати і оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми, зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або «ціна з LOVE знижкою" для сайту або для роздрібних магазинів сума бонусів, яку можливо використовувати для покупки смартфонів, вказана на цінниках, для аксесуарів вказано відсоток їх знижки, сума якої так само буде списана з бонусного рахунку клієнта. Іншу частину покупки потрібно сплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використання кредитних карт, а так само використання персональних знижок та бонусів заборонено. Винятком є оформлення товару в Інтернет-магазині в акційну розстрочку від банку "ideaBank" 3-6-10. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією та повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє в Інтернет-магазині smarts.ua і в роздрібній мережі магазинів "Смартс". Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами може перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення. Умови покупки в Інтернет-магазині і в роздрібних магазинах можуть відрізнятися між собою. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний товар. Додаткова інформація доступна по телефону центру підтримки клієнтів "Смартс" з понеділка по неділю 10:00 - 20:00 за телефоном 096 1 500 500 або на сайті smarts.ua.