{h1}
Архив Акция завершена

Кохаю 3000... Бонуси на рахунок для будь-яких покупок!

Ну що, всi вже відпочили на травневих святах?
Встигли сходити в кіно на нових "месників"? Якщо так, тоді ми знали;)

У нас на smarts.ua знову обвал цін, ми знищили значну частину вартості всіх товарів для того щоб ви могли володіти найпередовішими гаджетами тільки за найвигіднішими цінами!

Отримуй прямо зараз 3000 грн мстивих бонусів і використовуй їх для покупок зі знижками на будь-які товари за червоною ціною на smarts.ua!


Досить відпочивати! Пора задуматися про гаджети поки вони не задумалися про тебе!

Детальні умови пропозиції: Акція "Кохаю 3000" Діє з 6 травня до 9 червня 23:59. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом вводу номеру телефону и його підтвердження на цій сторінці або у спливаючому акційному вікні. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 18 років та він ознайомлений і згодний з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично, в рідкісніх випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт может звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-НД 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою. 

Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозіцією до  9 червня 23:59 2019 року, після закінчення терміну дії, невикористані бонуси списуються автоматично и подальше їх використання або продовження терміну дії стане неможливим. Використовувати и оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або «Цена с мстительными бонусами". Іншу частину покупки потрібно сплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використання кредитних карт, а так само використання персональних знижок та бонусів заборонено. Винятком є ​​оформлення товару в акційну розстрочку від банку "ideaBank" 3-6-10. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією та повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє тільки в Інтернет-магазині smarts.ua. Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами может перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний товар.