{h1}
Архив Акция завершена

Пора смажити ці ціни! 2700 гривень на бонусний рахунок всім!

Ну що? Вже пора? Пора виходити на природу і смажити-смажити-смажити!
Хто смажить м'ясо на вугіллі, хто смажить щось інше, ну а у нас в Смартс, смажать ціни !
Причому так смажать, що ого-го !!!

Що потрібно щоб посмажити ціну на будь-який смартфон або гаджет? Всього два кроки:

  1. Введи свій номер телефону в поле нижче.
  2. Отримай 2700 гривень бонусiв на свій рахунок! Profit!


Тепер всі твої замовлення на сайті будуть перераховуватися з урахуванням отриманих бонусів, тепер всі ціни будуть застосовуватися з максимальними ізсмаженними знижками!

Поспішай! Ціни щодня змінюються!

Детальні умови пропозиції: 
Акція "Пора смажити ці ціни!" Діє з 19 березня до 30 квiтня 23:59. Нарахування бонусів проводиться один раз одному клієнту, який виявив бажання брати участь в акції та зареєструвався шляхом вводу номеру телефону и його підтвердження на цій сторінці або у спливаючому акційному вікні. Участю в акції клієнт підтверджує той факт, що йому вже виповнилося 18 років та він ознайомлений і згодний з правилами даної пропозиції. Нарахування бонусів проводиться автоматично, в рідкісніх випадках, з затримкою до кількох годин, у разі виникнення проблем в процесі нарахування, клієнт может звернутися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500 ПН-НД 10:00 - 20:00 за додатковою допомогою. 

Правила використання бонусів: еквівалент знижки по одному бонусу = 1 грн. Термін дії бонусів за даною пропозіцією до 30 квiтня 23:59 2019 року, після закінчення терміну дії, невикористані бонуси списуються автоматично и подальше їх використання або продовження терміну дії стане неможливим. Використовувати и оплатити бонусами можна частину своєї покупки, але не більше суми зазначеної поруч з основною вартістю товару - "ціна з використанням бонусів" або "знижка з використанням бонусів» або «Цiна засмажена бонусами". Іншу частину покупки потрібно сплачувати готівкою. Оплата в кредит або з використання кредитних карт, а так само використання персональних знижок та бонусів заборонено. Винятком є ​​оформлення товару в акційну розстрочку від банку "ideaBank" 3-6-10. Інші акції та спеціальні пропозиції не можуть перетинатися з даною акцією та повинні використовуватися на вибір клієнта окремо. Акція діє тільки в Інтернет-магазині smarts.ua. Гранична вартість товарів з урахуванням оплати бонусами может перераховуватися без додаткового повідомлення покупця, але фіксується на момент здійснення замовлення. У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний товар.