Авторизация/регистрация в Смартс-клубе
Для покупки товара с использованием накопительных бонусов, необходимо авторизоваться.
Для входа или регистрации
введите номер телефона
Код авторизации отправлен на указанный номер в
Cостояние доставки: в очереди, повторная отправка возможна через сек.
Велике відкриття оновленого "Смартс" в Енергодарі

Велике відкриття оновленого "Смартс" в Енергодарі

Енергодар у шоці!
Тепер у жителів прекрасного міста з'явилося місце де зосереджена найбільша кількість розумних гаджетів для життя!

30 листопада зустрічайте оновлений формат магазину "Смартс"!
Ми зібрали кращу розумну побутову техніку, телевізори, розумні пилососи і все те, що Вам подобається в одному, великому "Смартс"!

У магазині для Вас представлено три зали, в кожному, величезна кількість смартфонів, аксесуарів до них і цікавих новинок зі світу гаджетів!

Приходьте на святкове відкриття всією сім'єю! Для Вас в цей день буде багато подарунків і розважальних заходів, а також, розіграш серед всіх, хто прийде на відкриття, крутих подарунків, таких як, Смарт-телевізор Xiaomi, Смартфон Xiaomi Redmi 8, фітнес-браслети, розумні зубні щітки, акустики, навушники і ще багато багато всього, що Ви так любите! Для участі в конкурсах досить просто прийти! Ми будемо раді бачити Вас усіх!

Приходьте! Подія відбудеться 30 листопада біля центрального входу в ТЦ "Діжон" за адресою, Енергодар, вул.Українська 10, з 10:00 до 17:00!

офіційні відомості про конкурс:
Пропозиція діє для повнолітніх осіб, які досягли 16 років. Участь в лотереї можлива 30 листопада 2019 року в період з 11:00 до 16:30 шляхом передачі особистих даних, а саме ПІБ і номеру телефона промо-агенту на стійці реєстрації. Дані вносяться в загальний список учасників, в подальшому учасники з цього списку братимуть участь в довільному відборі переможців за допомогою сервісу «random.org». Передача особистих даних підтверджує згоду учасника на обробку та зберігання своєї персональної інформації відповідно до Закону України від 01.06.10 р № 2297-VI "Про захист персональних даних" с. 19. Отримання виграшу можливе за умови особистої присутності учасника в момент оголошення переможця. У випадку відсутності учасника в місці проведення розіграшу, на його телефонний номер надійде дзвінок від організаторів. В термін до наступного розіграшу учасник повинен з'явитися в місце проведення розіграшу та повідомити про свою присутність організаторів. Якщо цього не відбувається до початку наступного розіграшу, подарунок передається в наступний призовий фонд. Кількість розіграшів відповідає часовому інтервалу, кожні 30 хвилин в період з 11:00 до 16:30. Під виграшем слід розуміти покупку акційного товару за 0,01 грн. Всім учасникам, незалежно від результату лотереї, надається подарунок у вигляді 100 бонусних гривень, які нараховуються на персональний рахунок в Смартс того учасника, який закріплений за вказаним в момент реєстрації номером телефону. Нарахування бонусів проводиться протягом 14 днів з моменту передачі персональних даних. Еквівалент знижки 1 бонус = 1 гривня. Можлива оплата до 100% вартості товару акційними бонусами. Детальні умови розіграшу можна дізнатися за телефоном центру підтримки клієнтів "Смартс" щодня 10:00 - 20:00 0961500500 або на https://smarts.ua/promo/energodar_grand_opening/ . Організатор розіграшу не несе відповідальності за технічні збої з незалежних від його волі причин, які вплинули на хід проведення розіграшів.
У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.
Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (СМАРТС).

Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «СМАРТС» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптацію, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса , з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «СМАРТС».

*Представлені в промо-композиціях товари можуть не відповідати тим, що братимуть участь в розіграші.