{h1}
Архив Акция завершена

Святкуємо разом з Huawei! Фітнес-браслет в подарунок до Huawei P Smart Pro

Купуй смартфон HUAWEI P Smart PRO в період дії пропозиції за акційною вартістю і отримуй в подарунок революційний фітнес-браслет Huawei AW61!

Детальні умови пропозиції: Акція "Святкуємо разом з Huawei!" діє в Інтернет-магазині smarts.ua та в роздрібних магазинах мережі «Смартс» з 23 грудня 2019 року до 13 січня 2020 року включно. Пропозиція діє для повнолітніх осіб, які досягли 16 років. За умовами пропозиції, кожен покупець смартфонів HUAWEI P Smart PRO, який погодився взяти участь в пропозиції, надавши продавцеві або оператору інтернет-магазину свої дані (ПІБ та контактний номер телефону)  в період дії акції, отримує в подарунок Huawei AW61 за 0,01 грн. Акція діє в будь-яку форму оплати. Подарунок надається при його наявності, в разі відсутності акційного товару, подарунок може бути замінений на аналогічний за властивостями і за вартістю товар. Грошовий еквівалент вартості подарунка не відшкодовується. У разі обміну або повернення товару, подарунок також повертається. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора (СМАРТС). Беручи участь в зазначених вище пропозиціях, учасники дають свою згоду ТОВ «СМАРТС» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптацію, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса , з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «СМАРТС». Детальна інформація про проведення пропозиції доступна за телефоном центру підримки клієнтів "Смартс" 0961500500 з ПН-НД 10-20 або на сайті smarts.ua.