{h1}
Действуй! До конца осталось:
Акция Действует ( 10.10.2020 - 08.11.2020 )

Cashback з усього!

Зіграємо в СМАРТС-монополію? :)

Купляємо гаджет, отримуємо кешбек, будуємо імперію.....! Оу, щось захопились! :)

Цікаво? Приєднуйся! В нашій грі усі завжди виграють та примножують!

Правила гри дуууже прості - купуй будь-який товар в "СМАРТС" та отримуй спеціальний купон - "Смартс-гроші" на суму відповідну 10% від суми покупки!
Купуй, накопичуй, витрачай!


Детальні умови пропозиції: Акція "Cashback з усього" діє в Інтернет-магазині smarts.ua та роздрібних магазинах "СМАРТС". Період дії пропозиції з 10.10.2020 по 08.11.2020 включно.

Пропозиція діє для повнолітніх осіб, які досягли 16 років, що зробили покупки в акційний період будь-якого товару, будь-якої групи. Результатом акції є видача учаснику акції спеціального купона "Смартс-гроші" на суму відповідну 10% від суми покупки з урахуванням знижок. Даний купон повинен бути зареєстрований продавцем в системі обліку при оформленні первинної покупки. Кількість акційних купонів отриманих в період дії пропозиції за покупки учасника не обмежується, загальна сума всіх купонів може бути підсумовані.

Використання купонів регламентовано даними правилами і може змінюватися за рішенням організатора "Смартс".
Учасники акції можуть використовувати зібрані купони після їх активації, купони автоматично активуються і діють в установлений період з 20.11.2020 по 05.12.2020 включно. Протягом цього часу учасник може отримати знижку на придбані товари в розмірі що відповідає сумі купонів, але не перевищують ліміти описані нижче за групами товарів:

1. Цифрова техніка Apple, Мобільні телефони, Планшети - дозволена оплата купонами, не більше ніж 3%;
2. Захисне скло, Захисні плівки, Чохли для андроїд смартфонів, Чохли для андроїд планшетів, Чохли для Apple - дозволена оплата купонами, не більше ніж 25%;
3. Гаджети, Смарт-годинник, Фітнес-трекери - дозволена оплата купонами, не більше ніж 5%;
4. Всі інші групи в категорії Аксесуари, які не ввійшли до пункту 2 і 3 - дозволена оплата купонами, не більше ніж 7%;
5. Пакети сервісів і послуг - дозволена оплата купонами, не більше ніж 30%;

Регламент використання акційних купонів:
Використання купонів можлива як в роздрібних магазинах торговельної мережі "Смартс", так і в Інтернет-магазині smarts.ua.
Для отримання знижки по купону, учаснику необхідно пред'явити акціїнi купони, або бути зареєстрованим користувачем програми "Смартс-клуб" (реєстрація користувача здійснюється автоматично під час проведення першої покупки, ідентифікація користувача здійснюється за його персонального номеру телефону.) У разі втрати акційних купонів, вся зібрана сума по купонах дублюється на особистому рахунку клієнта в "Смартс-клуб" і може бути використана без необхідності пред'являти купони фізично.

Розрахунок для застосування знижки проводиться від ціни зі знижкою, за винятком, акційних пропозицій які вказані в розділі "акції" на сайті smarts.ua, на акційні пропозиції, дана акція не поширюється.
Поточна акційна пропозиція діє при готівковому розрахунку, а також, у акційну розстрочку від банків-партнерів "УкрСібБанк" (грейс 10), "ideaBank" (грейс 10) та при розрахунку кредитною карткою в магазині (крім оплати карткою на сайті), та не надається при використанні персональних знижок та бонусів. Грошовий еквівалент знижки не відшкодовується.
Беручи участь в зазначених вище пропозиціях, учасники дають свою згоду ТОВ «СМАРТС» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптацію, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса , з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником. Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «СМАРТС». Детальна інформація про проведення пропозиції доступна за телефоном центру підримки клієнтів "Смартс" 0961500500 з ПН-НД 10-20 або на сайті smarts.ua.


Вы выбрали Сбросить все
Датчики
Смотреть все
Совместимость
Индикаторы
Наличие
Смотреть все

Товары, участвующие в акции

Cash back

10%

100 грн

{h1}