{h1}
Архив Акция завершена

Фiтнесуй до Смартс! Ремінець в подарунок до Xiaomi MIBAND3!

Весна вже тут!
Перші хлопці потягнулися до фітнес-залiв як проліски, перші дівчата вишикувалися в черзі до тренажерів, а ми в Смартс, вирішили Вам всім допомогти зробити підготовку до весни ще цікавіше й ефективніше!

Тільки в березні, купуючи найпопулярніший фітнес-трекер Xiaomi MIBand 3 на smarts.ua, даруємо додатковий змінний ремінець будь-якого кольору на вибір!

Фітнес в моді!


Додаткові умови пропозиції: Акція діє з 10 по 31 березня включно в Інтернет-магазині smarts.ua. За умовами пропозиції, кожен покупець Фітнес-браслету Xiaomi MIBand 3, отримує в подарунок додатковий ремінець. Під подарунком слід розуміти покупку будь-якого ремінця для фітнес-трекеру Xiaomi MiBand 3 з цієї сторінки за 0,01 грн. Акція діє при оплаті за готівковий розрахунок і не може перетинатися з іншими акційними пропозиціями, знижками і персональними бонусами. У разі вiдсутностi акційного товару, організатор може замінити подарунок на інший, аналогічний за властивостями товар. При поверненні основного товару, грошові кошти за подарунок не відшкодовуються.

Акционные товары
online расстрочка
0,01% 10 мес