Авторизация/регистрация в Смартс-клубе
Для покупки товара с использованием накопительных бонусов, необходимо авторизоваться.
Для входа или регистрации
введите номер телефона
Код авторизации отправлен на указанный номер в
Cостояние доставки: в очереди, повторная отправка возможна через сек.
Ульооотний cashback!
Действуй! До конца осталось:
Акция Действует ( 13.02.2021 - 10.03.2021 )

Ульооотний cashback!

Хапай, не прогледь!

 
Вигідні пропозиції завжди такі доречні, особливо на свята!  Купуючи товари в період з 13.02.2021 по 10.03.2021, ти отримуєшь кешбек у розмірі 10%.

Купую, накопичуй, а з 11.03.2021 по 31.03.2021 витрачай! 
 
Встигни скористатися вигідною пропозицією. 


Детальні умови пропозиції: Акція "Ульотний кешбек" діє в Інтернет-магазині smarts.ua та роздрібних магазинах "СМАРТС". Період дії пропозиції з 13.02.2021 по 10.03.2021 включно. Пропозиція діє для повнолітніх осіб, які досягли 16 років, що придбали будь-який товар будь-якої групи в акційний період. Результатом акції є видача учаснику акції спеціального купона на суму відповідну 10% від суми покупки з урахуванням знижок, так само, нараховується 10% від суми покупки клієнтові, номер телефону якого вкаже покупець в час отримання купона. Даний купон або бонуси повинні бути зареєстровані продавцем в системі обліку при оформленні первинної покупки. Кількість акційних купонів, отриманих в період дії пропозиції за покупки учасника, не обмежується, загальна сума всіх купонів та бонусів (далі Купони) може бути підсумована.

Використання купонів регламентовано даними правилами і може змінюватися за рішенням організатора "Смартс". Учасники акції можуть використовувати зібрані купони після їх активації, купони автоматично активуються і діють в установлений період з 11.03.2021 по 31.03.2021 включно.

Протягом цього часу учасник може отримати знижку на придбані товари в розмірі, що відповідає сумі купонів, але не перевищують ліміти описані нижче за групами товарів:
1. Цифрова техніка Apple, Мобільні телефони, Планшети - дозволена оплата купонами, не більше ніж 3%;
2. Захисне скло, Захисні плівки, Чохли для андроїд смартфонів, Чохли для андроїд планшетів, Чохли для Apple - дозволена оплата купонами, не більше ніж 25%;
3. Гаджети, Смарт-годинник, Фітнес-трекери - дозволена оплата купонами, не більше ніж 3%;
4. Всі інші групи в категорії Аксесуари, які не ввійшли до пункту 2 і 3 - дозволена оплата купонами, не більше ніж 7%;
5. Пакети сервісів і послуг - дозволена оплата купонами, не більше ніж 30%;
6. Всі інші групи які не ввійшли в цей спискок, не більше 3%.

Регламент використання акційних купонів: Використання купонів можливе як в роздрібних магазинах торговельної мережі "Смартс", так і в Інтернет-магазині smarts.ua. Для отримання знижки по купону, учаснику необхідно пред'явити акційні купони, або бути зареєстрованим користувачем програми "Смартс-клуб" (реєстрація користувача здійснюється автоматично під час проведення першої покупки, ідентифікація користувача здійснюється за його персональним номером телефону). У разі втрати акційних купонів, вся зібрана сума по купонах дублюється на особистому рахунку клієнта в "Смартс-клуб" і може бути використана без необхідності пред'являти купони фізично. Розрахунок для застосування знижки проводиться від ціни зі знижкою, за винятком, акційних пропозицій, які вказані в розділі "акції" на сайті smarts.ua, на акційні пропозиції, дана акція не поширюється.

Поточна акційна пропозиція діє при готівковому розрахунку, а також у акційну розстрочку від банків-партнерів "УкрСібБанк" (грейс 10), "ideaBank" (грейс 10) та при розрахунку кредитною карткою в магазині (крім оплати карткою на сайті), та не надається при використанні персональних знижок та бонусів. Грошовий еквівалент знижки не відшкодовується. Беручи участь в зазначених вище пропозиціях, учасники дають свою згоду ТОВ «СМАРТС» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптацію, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником. Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «СМАРТС». Детальна інформація про проведення пропозиції доступна за телефоном центру підримки клієнтів "Смартс" 0961500500 з ПН-НД 10-20 або на сайті smarts.ua.