{h1}
Архив Акция завершена

AirPods в подарунок до iPhone!

Ми знаємо як допомогти тобі викликати захват від подарунка!

Даруй емоції! Даруй любов! Даруй iPhone! А до нього AirPods! = Повний комплект Вау-ефекту від Apple і Смартс!

Тільки на smarts.ua, купуючи iPhone X, XR, XS, XS Max в період з 26 лютого до 10 березня 2019, ви отримуєте в подарунок революційні бездротові навушники Apple AirPods в подарунок!

Правда круто коли вгадуєш бажання? Захват - це занадто просто сказано! Вперед! Кількість подарунків обмежена!Детальні умови пропозиції:
Акція діє з 26 лютого до 10 березня 2019 року. За умовами пропозиції, всі клієнти якi зробили замовлення Apple iPhone X / XR / XS / XS Max будь-якого обсягу пам'яті, отримують в подарунок Apple AirPods. Під подарунком слід розуміти покупку Apple AirPods Wireless for iPhone (MMEF2ZE / A) за 0,01 грн. Подарунок надається тільки при сплаті замовлення за готівковий розрахунок або в акційну розстрочку від банку-партнера "ideaBank". Акція діє тільки в Інтернет-магазині smarts.ua. Інші акції, знижки та персональні бонуси не перетинаються з даною пропозицією. У разі відсутності подарунка, організатор має право замінити його на інший аналогічний за вартістю або характеристиками товар. Акція може бути завершена достроково без повідомлення користувача. Інфо: центр підтримки клієнтів "Смартс" 0961500500