Пропозиція діє з 01 червня по 06 липня 2021 року включно в мережі магазинів "Смартс" і на smarts.ua

До кінця акції
12
дні
11
години
19
хв
29
сек

Прийшов час оновлюватися на Galaxy! 🤩

🤘 Отримуй вигоду до 5500 грн. при обміні свого смартфона на новий Galaxy S21, S21 Plus і S21 Ultra! Ціни вказані на сайті і в магазинах "Смартс", вже з урахуванням максимальної вигоди! Встигни отримати свою вже зараз! 

 

Міняти Samsung

 

Пропозиція діє з 01 червня по 06 липня 2021 року включно в мережі магазинів "Смартс" і на smarts.ua. Акційні продукти що беруть участь в пропозиції, вказані на https://smarts.ua/samsung/. Пропозиція дійсна для дорослих старше 16 років. Поточна пропозиція діє при оплаті готівкою, кредитними картами, при використанні розстрочки від банків-партнерів "Укрсиббанк" (Грейс 10), "IdeaBank" (Грейс 15), "КредитМаркет" (Грейс 6) і не надається при використанні персональних знижок і бонусів. Інші рекламні пропозиції не можуть перетинатися з цією акцією і повинні застосовуватися окремо за вибором клієнта. Грошовий еквівалент знижки не повертається. Термін та умови акції можуть бути зміни за рішенням організатора Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Корея. Пропозиція діє для клієнтів, які бажають зробити обмін свого смартфона на новий акційний продукт скориставшись послугою "Смартс-обмін". Детальні умови надання послуги описані на цій сторінці: https://smarts.ua/ua/smarts-obmen/. Детальну інформацію про пропозицію можна отримати, зателефонувавши до Центру обслуговування клієнтів "Смартс" 0961500500 щодня 10-20 або на сайті smarts.ua. Перелік рекламних продуктів на сайті і знаки з подарунками до них вважаються правильними.

Умови використання сервісу YouTube Premium: 4-місячний безкоштовний пробний період для підписки YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які в період з 14 січня 2021 до 6 березня 2022 (до 9:59 за київським часом) придбають і активують пристрій Samsung Galaxy S21 (S21, S21 +, S21 Ultra). Скористатися пропозицією можуть тільки користувачі, які ніколи не оформляли підписку на YouTube Premium, YouTube Music Premium або Google Play Музику, а також не реєструвалися на пробний період для YouTube Premium, YouTube Music Premium і Google Play Музики. Пропозицію потрібно активувати до 9:59 (за київським часом) 6 квітня 2022. При реєстрації потрібно вказати дійсний спосіб оплати, однак до завершення пробного періоду плата стягуватися не буде. Після закінчення пробного періоду автоматично починає зніматися плата за підписку, яка зараз становить 99,00 грн на місяць. Ви можете безкоштовно скасувати підписку в будь-який момент до завершення пробного періоду. Кошти за частину розрахункового періоду не повертаються. Щоб скористатися пропозицією, необхідно створити обліковий запис Google. Організатор рекламної акції: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.