Знижка діє з 01 червня по 06 июля 2021 року включно в мережі магазинів "Смартс" і на smarts.ua

До кінця акції
12
дні
11
години
16
хв
34
сек

🔥 Досить сидіти на роботі! Пора у відпустку 🌴!

А для збереження кращих моментів твого літа, Samsung приготував найвигідніші пропозиції!

Тільки в червні, вибирай топ-смартфони і гаджети Samsung і отримуй найбільшу вигоду при покупці! Доступна розстрочка до 10 платежів online, доставка кур'єром до дверей, і чудовий настрій!

 

Акційні моделі

 

Знижка діє з 01 червня по 06 липня 2021 року включно в мережі магазинів "Смартс" і на smarts.ua. Акційні продукти що беруть участь в акції, перераховані на https://smarts.ua/ua/samsung/. Пропозиція дійсна для дорослих старше 16 років. Поточна пропозиція діє при оплаті готівкою, кредитними картами, при використанні розстрочки від банків-партнерів "Укрсиббанк" (Грейс 10), "IdeaBank" (Грейс 15), "КредитМаркет" (Грейс 6) і не надається при використанні персональних знижок і бонусів. Інші рекламні пропозиції не можуть перетинатися з цією акцією і повинні застосовуватися окремо за вибором клієнта. Грошовий еквівалент знижки не повертається. Термін та умови акції можуть бути зміни за рішенням організатора Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Корея. Детальну інформацію про пропозицію можна отримати, зателефонувавши до Центру обслуговування клієнтів "Смартс" 0961500500 щодня 10-20 або на сайті smarts.ua. Перелік рекламних продуктів на сайті і знаки з подарунками до них вважаються правильними.

Умови використання сервісу YouTube Premium: 2-місячний безкоштовний пробний період для підписки на YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які в період від 6 березня 2021 в 6 березня 2022 (до 9:59 за Київським часом) придбають і активують мобільний пристрій Samsung (за винятком Samsung Galaxy S21 (S21, S21 +, S21 Ultra)). Скористатися пропозицією можуть лише Учасники, які ніколи не оформляли підписку на YouTube Premium, YouTube Music Premium і Google Play Музику, а також не реєстрували пробний період для YouTube Premium, YouTube Music Premium або Google Play Музики. Пропозиції потрібно активувати до 9:59 (за Києвом) 6. квітня 2022. Під час реєстрації потрібно вказати діючий спосіб оплати, однак до завершення пробного ПЕРІОДУ плата не стягуватиметься. Після закінчення пробного періоду, автоматично починає зніматися плата за підписку, яка зараз становить 99,00 грн на місяць. Ви можете безкоштовно скасувати підписку в будь-який момент до завершення пробного періоду. Кошти за частину розрахункового періоду не повертаються. Щоб скористатися пропозицією, необхідно мати обліковий запис Google. Організатор рекламної акції: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.